Úvod > Stará struktura - nemazat > Aktuality_old

Název projektu: Šablony II. - MŠ Polná

Výše podpory: 864 838 Kč

Realizace: 1.9.2019 - 31.8.2021

Cíl projektu: Zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ.

Resortní identifikátor ředitelství školy (RED IZO):                600116549
Identifikátor školy: (IZO):                                                      107608375
Název školy:                                                  Mateřská škola Polná, přísp. org.
Adresa:                                                          Varhánkova 263, 588 13 Polná
Registrační číslo projektu:                            CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0014301

Aktivity:

1. Školní asistent - personální podpora MŠ
  2. Chůva - personální podpora MŠ
  3. Vzdělávání pedagogických pracovníků

-----------------------------------------------------------------------

POVINNÁ PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKA

Od 1.9.2017 platí pro předškolní děti povinná předškolní docházka (v naší MŠ Polná je stanovena od 8.00 do 12.00 hodin nejméně). Děti omlouvejte jak jste zvyklí ihned telefonicky a poté ještě písemně - omluvenky jsou k dispozici na šatnách. Po vyplnění a udání důvodu jí odevzdejte ve třídě. Nepřítomnost dětí delší jak 5 pracovních dnů (např. dovolená), je nutné ohlásit předem ředitelce školy Marcele Klímové nebo vedoucí učitelce Pavle Gregarové. V MŠ Na Podhoře vedoucí učitelce Mgr.Jitce Bednářové a v MŠ Tyršova vedoucí učitelce Lence Brátové, které nepřítomnost povolí.

Povinná docházka se netýká veškerých prázdnin. Děti chodit nemusí a nemusí mít ani omluvenky.

Školní rok 2021/2022 začíná ve středu 1.9.2021.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.9.2012 - otevření dvou nových tříd v MŠ Varhánkova

V pondělí 3.9. se na MŠ Varhánkova otevřely 2 nové třídy v přístavbě MŠ v 1.patře. Třída Motýlci a Žabičky. Do nově vybavených tříd nastoupilo 50 nových dětí.

Fotogalerie ze stavby zde

ms varhankova.jpgms duhová.jpgms tyrsova.jpg

1.9.2010 - Spuštění webové prezentace MŠ Polná

Od 1.9.2010 jsme pro Vás připravili vlastní internetovou prezentaci MŠ Polná. Na našich stránkách Vám budeme přinášet aktuální informace jak organizační, tak i o dění v našich školkách.