Úvod > MŠ Varhánkova > Události, akce MŠ Varhánkova

Události, akce MŠ Varhánkova

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.10.2018 - divadlo "O zatoulané písničce"

V 8.30 hodin u Motýlků.

2.10.2018 - začíná výuka hry na zobcovou flétnu

Od 12.00 hodin a od 12.30 hodin ve sborovně od vedením  Mgr.Petry Kotrbové ze ZUŠ.

25.9.2018 - divadlo Perníková chaloupka

V 8.30 hodin u Motýlků.

19.9.2018 - ukázka zvířátek - pan Hořák - u Kuřátek

9.00 hodin - Rybičky, Berušky, Kuřátka

10.00 hodin - Žabičky, Tygříci, Motýlci

18.9.2018 - povídání o zvířátkách

Tato akce je pouze pro předškolní děti od 9.00 hodin u Tygříků.

Školní rok  2018/2019  začíná v pondělí 3.9.2018.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zateplení, výměna oken a nová fasáda na "druhé" budově MŠ Varhánkova

Od začátku července 2013 do konce srpna 2013  probíhaly na naší MŠ velké stavební práce. Došlo k zateplení, výměně oken a nové fasádě na "druhé" budově. Nyní máme již obě budovy v novém kabátě a nejen, že to krásně vypadá, ale také ušetříme spoustu energie. Fotografie z akce ve fotogalerii MŠ Varhánkova.

MŠ.JPG[1].jpg

Přístavba dvou nových tříd 2012

Od března do srpna probíhala na naší MŠ přístavba patra nad stávající jídelnou a šatnami. Vznikly zde 2 nové třídy pro 50 dětí Motýlci a Žabičky. Celá budova dostala nový kabát a na nevyužitých prostorách vznikly 2 nové zahrady pro nové třídy. Všechny třídy se budou na těchto plochách střídat. Na velké zahradě si budou hrát vždy 4 třídy a na nových vždy po jedné. Máme ze všeho velkou radost.

Fotogalerie ze stavby zde

Rekonstrukce třídy Kuřátek 2011

O prázdninách 2011 došlo k rekonstrukci třídy "Kuřátek". Původně se měla rekonstruovat třída "Rybiček", ale jelikož 15.5.2011 došlo k havárii vody a třída Kuřátek byla vytopena, musela se opravit tato třída. Jsme rádi, že se opět po roce podařilo jednu třídu moderně vybavit a dát ji novou ručně malovanou výzdobu opět od firmy tiny.cz. Bylo odstraněno obložení kolem celé třídy - muselo se v některých částech sekat až na cihlu, protože tam zatekla voda. Třída byla vymalovaná, nechaly jsme udělat nové vestavěné skříně, pod okny se ubouraly kryty na topení a vznikly zde nové prostory pro police a pitný režim. V umývárně a na WC byla také vyměněna okna. Kéž bychom se jich v brzké době dočkali i na celé budově...
Máme z výsledku velkou radost, děti a rodiče také.

Fotogalerie z rekonstrukce zde

Rekonstrukce třídy Berušek 2010

O prázdninách 2010 proběhla rekonstrukce třídy "Berušek". Jsme velice rádi, že se tato akce podařila uskutečnit. Strhalo se staré obložení, zazdila se skleněná vitrína do vedlejší místnosti, vybouraly se zděné sloupy mezi topením. Bylo položeno nové linoleum, třída se vymalovala a byl vyroben vestavěný nábytek přímo na míru do stávajících výklenků a nově mezi topení pod okna, kde se využilo místo na různé police a pitný režim pro děti. Příjemnou atmosféru vytváří ručně malované dekorace od firmy tiny.cz. Do dalších let se budeme snažit pokračovat v rekonstrukci dalších tříd.

Fotogalerie z rekonstrukce zde

17. 10. Hedvika