Úvod > Aktuality

Název projektu: Šablony II. - MŠ Polná

Výše podpory: 864 838 Kč

Realizace: 1.9.2019 - 31.8.2021

Cíl projektu: Zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ.

Resortní identifikátor ředitelství školy (RED IZO):                600116549
Identifikátor školy: (IZO):                                                      107608375
Název školy:                                                  Mateřská škola Polná, přísp. org.
Adresa:                                                          Varhánkova 263, 588 13 Polná
Registrační číslo projektu:                            CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0014301

Aktivity:

1. Školní asistent - personální podpora MŠ
  2. Chůva - personální podpora MŠ
  3. Vzdělávání pedagogických pracovníků

13.10.2020:

Prosíme o nahlášení docházky na dny 26., 27., 29. a 30.10.- covidové a podzimní prázdniny ve škole. Dne 28.10. je STÁTNÍ SVÁTEK - všechny MŠ uzavřeny.

Pokud budete chtít děti odhlásit po dobu uzavření ZŠ (nebo i na některé dny), stačí tak učinit ve třídě. Předškoláci na tyto dny nemusí dokládat omluvenky (14.10. - 1.11.2020).

-----------------------------------------------------------------------

9.9.2020 - vstup do MŠ od 10.9.2020 je pouze s rouškou. Děti do 7 let a pedagogičtí zaměstnanci v celém areálu roušky nosit nemusí .

--------------------------------------------------------------------

POKYNY PRO DĚTI A ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE VZHLEDEM KE COVID - 19.pdf

Marcela Klímová, ředitelka MŠ Polná

POVINNÁ PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKA

Od 1.9.2017 platí pro předškolní děti povinná předškolní docházka (v naší MŠ Polná je stanovena od 8.00 do 12.00 hodin nejméně). Děti omlouvejte jak jste zvyklí ihned telefonicky a poté ještě písemně - omluvenky jsou k dispozici na šatnách. Po vyplnění a udání důvodu jí odevzdejte ve třídě. Nepřítomnost dětí delší jak 5 pracovních dnů (např. dovolená), je nutné ohlásit předem ředitelce školy Marcele Klímové nebo vedoucí učitelce Pavle Gregarové. V MŠ Na Podhoře vedoucí učitelce Mgr.Jitce Bednářové a v MŠ Tyršova vedoucí učitelce Aleně Jarošové, které nepřítomnost povolí.

Povinná docházka se netýká veškerých prázdnin. Děti chodit nemusí a nemusí mít ani omluvenky.

Školní rok 2020/2021 začíná v úterý 1.9.2020.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.9.2012 - otevření dvou nových tříd v MŠ Varhánkova

V pondělí 3.9. se na MŠ Varhánkova otevřely 2 nové třídy v přístavbě MŠ v 1.patře. Třída Motýlci a Žabičky. Do nově vybavených tříd nastoupilo 50 nových dětí.

Fotogalerie ze stavby zde

ms varhankova.jpgms duhová.jpgms tyrsova.jpg

1.9.2010 - Spuštění webové prezentace MŠ Polná

Od 1.9.2010 jsme pro Vás připravili vlastní internetovou prezentaci MŠ Polná. Na našich stránkách Vám budeme přinášet aktuální informace jak organizační, tak i o dění v našich školkách.

20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita