Úvod > Aktuality

AKTUALITY:

POVINNÁ PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKA

Od 1.9.2017 platí pro předškolní děti povinná předškolní docházka (v naší MŠ Polná je stanovena od 8.00 do 12.00 hodin nejméně). Děti omlouvejte jak jste zvyklí ihned telefonicky a poté ještě písemně - omluvenky jsou k dispozici na šatnách. Po vyplnění a udání důvodu jí odevzdejte ve třídě. Nepřítomnost dětí delší jak 5 pracovních dnů (např. dovolená), je nutné ohlásit předem ředitelce školy Marcele Klímové nebo vedoucí učitelce Pavle Gregarové. V MŠ Na Podhoře vedoucí učitelce Marii Petrové a v MŠ Tyršova vedoucí učitelce Aleně Jarošové, které nepřítomnost povolí.

Povinná docházka se netýká veškerých prázdnin. Děti chodit nemusí a nemusí mít ani omluvenky.

Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3.9.2018.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.9.2012 - otevření dvou nových tříd v MŠ Varhánkova

V pondělí 3.9. se na MŠ Varhánkova otevřely 2 nové třídy v přístavbě MŠ v 1.patře. Třída Motýlci a Žabičky. Do nově vybavených tříd nastoupilo 50 nových dětí.

Fotogalerie ze stavby zde

ms varhankova.jpgms duhová.jpgms tyrsova.jpg

1.9.2010 - Spuštění webové prezentace MŠ Polná

Od 1.9.2010 jsme pro Vás připravili vlastní internetovou prezentaci MŠ Polná. Na našich stránkách Vám budeme přinášet aktuální informace jak organizační, tak i o dění v našich školkách.

17. 10. Hedvika

Zítra: Lukáš