Úvod > Aktuality

AKTUALITY:

28.9.2017 - MŠ uzavřena - STÁTNÍ SVÁTEK

POVINNÁ PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKA

Od 1.9.2017 platí pro předškolní děti povinná předškolní docházka. Děti omlouvejte jak jste zvyklí ihned telefonicky a poté ještě písemně - omluvenky jsou k dispozici na šatnách. Po vyplnění a udání důvodu jí odevzdejte ve třídě. Nepřítomnost dětí delší jak 5 pracovních dnů (např. dovolená), je nutné ohlásit předem ředitelce školy Marcele Klímové nebo vedoucí učitelce Pavle Gregarové. V MŠ Na Podhoře vedoucí učitelce Marii Petrové a v MŠ Tyršova vedoucí učitelce Aleně Jarošové, které nepřítomnost povolí.

Povinná docházka se netýká veškerých prázdnin. Děti chodit nemusí a nemusí mít ani omluvenky.

Školní rok 2017/2018 začíná v pondělí 4.9.2017.

Děti, které budou již od 1.9.2017 absolvovat povinnou školní docházku, nemusí mít ještě na pátek 1.září omluvenku.

Provoz MŠ Polná v červenci a srpnu zde:

PROVOZ MŠ POLNÁ O VELKÝCH PRÁZDNINÁCH.pdf

Informační leták - žloutenka

žloutenka.pdf

V souvislosti se šířením žloutenky v Kraji Vysočina jsme přijali tyto opatření: na každé umývárně jsou umístěny dezinfekční gely a děti používají dezinfekční mýdla.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mateřská škola Polná děkuje firmě Wlach transport  Polná s.r.o. za hračky v hodnotě 17 000 Kč, které věnovala všem našim 10ti třídám ve všech našich pracovištích - Varhánkova, Na Podhoře a Tyršova.

3.9.2012 - otevření dvou nových tříd v MŠ Varhánkova

V pondělí 3.9. se na MŠ Varhánkova otevřely 2 nové třídy v přístavbě MŠ v 1.patře. Třída Motýlci a Žabičky. Do nově vybavených tříd nastoupilo 50 nových dětí.

Fotogalerie ze stavby zde

ms varhankova.jpgms duhová.jpgms tyrsova.jpg

1.9.2010 - Spuštění webové prezentace MŠ Polná

Od 1.9.2010 jsme pro Vás připravili vlastní internetovou prezentaci MŠ Polná. Na našich stránkách Vám budeme přinášet aktuální informace jak organizační, tak i o dění v našich školkách.

24. 9. Jaromír

Zítra: Zlata